Novinky

INTERNATIONAL: toulaví koně

12. ledna 2013 v 10:21 | hghlk
Grafika mají na Howrse šikovného, jen co je pravda :) Tuláci z hlubin moří se jim povedli na jedničku. Tato novinka z akcí je zatím jen na mezinárodním howrse, ale věřím, že během dalšího týdne se dostaví i na CZ howrse ;)


Pojďme si je ukázat :)
Mediterraneo

Přihlašovat se pravidlně
Odměna: Achillova pata 1x
Indiana

Účastnit se bleskových prodejí, nebo obdarovat Owa.
Odměna: Roh hojnosti 1xCaraïbiana
Účastnit se soutěží
Odměna: Balíček harmonie 1x
Arctica
Oslavit 50. narozeniny koní
Odměna: Diamant 1x
Tajemný kůň - Objeví se až za 10 dní od spuštění soutěže

Atlantico
Otevřít roh hojnosti
Odměna: Nykitin balíček 1x
Pacifico
Přilákat všech 6 ostatních toulavích koní
Odměna: Zephyros (větrný kůň)

Diskuse


  • Jak se Vám toulaví koně líbí?
  • Líbí se Vám i Zephyros?
  • Budete se akce účastnit na Mezinárodním i na českém?

Položky na černém trhu pro 30- uživatele

26. prosince 2012 v 18:50 | hghlk
Položky pro uživatele co mají méně jak 30 dní na Howrse nejsou novinku avšak jedna novinka tu je. Nebudu ji představovat samotnou, tak k ní přidám i ty dvě zbylé :))

Hypnova přikrývka & další novinky

24. prosince 2012 v 15:19 | hghlk

Jistě jste si všimly na úvodní stránce propagační novinky. Mezi nimi byla i upoutávka na akci - za 30 nakoupených pasů, jeden božský kůň - Frost. Promiňte, ale nezdá se vám to jako další trik jak z hráčů vyloudit peníze ? Mě ano. Samozřejmě, že hráčům jako Laakii a další moderátorky to nevadí, ti mají dost pasů, ale já například mám pas jednou za uherský rok. To jen díky výměně Equus za pasy každých 30 dní . Ale kromě Hypnovy přikrývky jsou zde i další novinky ...

Elfí balíček

22. prosince 2012 v 10:14 | barunka0505

Ahoj howrsáci! Už od včerejška je na černém trhu Elfí balíček. Tato nabídka platí pouze do 24.12.2012, proto nemeškejte a sežeňte si pasy! Elfí balíček obsahuje 2 bonusové hody do výpravy ale také jeden dárek, podle náhody! Můžete získat buď malý, velký nebo střední balíček. Ale také jsou tu další novinky ohledně středního dárečku, místo Croesovy štěstěny se nachází D. hromová tyč, místo Plutova pergamenu Zlavé jablko a místo krve Medusy Heliův paprsek. Já osobně jsem si hned našetřila pas a otevřela jsem Elfí balíček. Při bonusových hodech jsem naskákala pro klíč, pro výzvu a pro malý dárek, a dokonce jsem dostala velký dárek. Teď hledám momentálně další pasy abych mohla otevírat. A co vy, zkoušeli jste to? Co vám vyšlo?

Magická jízda

10. prosince 2012 v 15:18 | hghlk

10.12 - 6.1 (2013)

Že by nás , howrsácké stránky plné protestů howrse vzalo za srdce a konečně udělalo konečně akci , která se nezdá být zádná napodobenina piňaty nebo jiných ? Nejspíš ano a jsem za to ráda :)

V magické jízdě , jde o "bludiště" nebo herní plochu , a za každé dokončení je v cíly klíč . V cestě jsou různé dárky a za nasbírání 25-ti klíčů , lze získat božského koně Euruse .

Zase novinky ?

6. prosince 2012 v 18:56 | hghlk
Tak to vypadá , že pro nás howrse připravilo zase další novinky . Skoro to vypadá , že howrse taky vůbec nereaguje na to , co ostatní o těch "novinkách" a vylepšeních říká a myslí . A vůbec si neště stránky které je kritizují. Takže ...

  • Nové animace pro první 3 místa
- Zbytečné . Zabírají místa pro novinky , které by mohli být užitečnější ;)
  • Nová šablona pro héliúv paprsek
- Konkrétně TATO . Taky mi to přijde zbytečné . Ale pro návrháře to může být dobré :)
  • U předmětů, které můžete použít jen po omezenou dobu, se Vám nyní zobrazí odpočítávání.
- K čemu ?
  • A další změny ohledně tlačítek a designu
- Což mi přijde zbytečné , tlačítek je tam dost navíc jsem ještě žádnou nezaregistrovala .

Kouzelný skleník

19. listopadu 2012 v 14:06 | hghlk
Jak mnozí návštěvníci howrse jistě víte , howrse dostalo nápady (y) . Kouzelný skleník . Spočívá vlastně jen v klikání na Vaše rostliny čímš je můžete zalít nebo použít hnojivo .
S akcí nám přišly i dva nový divocí koně - Garrano a Brumby . (Vidíte je samozřejmě nahoře na obrázku .)

Je dost výnosná . Pro nás howrsáky myslím , páč neutrátíme žádné Equus (jen pasy , pokud chcete Rohy hojnosti na akci) a to můžeme vyhrát pěkné ceny i bez hnojiva z rohů ;)

Namibijský kůň & Výzvy titánů

18. listopadu 2012 v 10:41 | hghlk
Již od 16. do 19. listopadu , poběží akce - Namibijský kůň v přímích prodejích za 12 pasů .

Plus . Asi jste si všimli , že na černém trhu je novinka - Výzva Titánů . Stojí 2 pasy a lze ji získat zakoupením nebo výhrami 10-ti závodů s jinými koňmi . Pozor , pokud si Výzku koupíte , můžete pokračovat v hledání pokladů , nebo skončit pokud si myslíte , že Štěstěna na dveře už nezaklepe ...

Halloweenské karty

30. října 2012 v 17:15 | hghlk
Halloweenské karty . Co jiného by jsme taky čekali než další napodobeninu karet v novém stylu , že ? Ovšem karty , ty úplně na nic také nejsou . Jsou například o moc lepší než Loterie nebo Piňata (hon za pokladem) . Nemusíte na něm "vášnivě" utrácet Equus aby jste vůbec měli nějaké karty , protože každý den nějaké dostanete ;)

Loterie IV.

22. října 2012 v 14:51 | hghlk

Máme tu mou oblíbenou akci - Loterii .Loterii snad všichni známe , ale pro osvěžebí paměti , si ještě jednou ukážeme pravidla ;)

Honba za pokladem

5. října 2012 v 13:34 | hghlk
Zdravím ,
tuto akci mi znechutila nejspíše piňata nebo to , že je to jako piňata podobné , ale vypadá to , že ji asi budu ignorovat . Možná si říkáte 'Super dátky . Proč to ? ' , ale stojí mi vyhazovat Equus nebo přemlouvat přátele aby mi klikli na překážku kvůli pár jablkům ? To si je radši koupím v obchodě . Říkejte si co chcete , ale mě se akce podobné piňatě prostě nelíbí . Ale myslím , že FAQ , kde by byli maximálně 3 otázky a odpovědi zde dělat nebudu . Myslím , že kdo už zná princip Piňaty , pochopí . Klikáte na překážku každých 11 hodin a když splníte cíle , máte bonusová kliknutí . Jak prosté , že ? A myslím , že kvůli té prostosti nemám akce podobné piňatě a ani piňatu samotnou ráda . Tak si ji příznivci piňaty užijte ;)

 
 

Reklama