Diskuse na téma ...

Snowflake & diskuse na téma

6. ledna 2013 v 18:40 | hghlk

Toto, je božský Snowflake. Konečně jsme se ho dočkali na CZ howrse :) Dále přináším další diskusi na téma s názvem božští koně howrse CZ.

--

Samozřejmě, že větrní koně jsou pro celé howrse plusem, ale to, že získám božského hřebce Slunce za cenu, mít všechny koně ze sluneční soustavy, vyplatí se mi to ? Kolikpak pasů do to zase vrazím ?
Howrse už není co bývalo hlavně po stránce akcí a drahé koupi. Hlavně, že jednorožce zdražili ;)

--

Dále tu máme nová očekávání. Je téměř jasné, že se naposledy objeví nějaký kůň (ne ledajaký) s oné větrné soustavy (či jak to nazvat) kterého získáme tak, že budeme vlastnit všechny větrňáky. Rovná se, zbytečně vyhozené pasy. Nebo ne zbytečně, koně za to mít budeme, ale vyplatí se nám koupit si jeden VIRTUÁLNÍ pas za cenu 50-ti doopravdických korun (nepočítám-li Mopay) ?

--

Možná to vypadá, že tento blog jen kritizuje Howrse a nic jiného, ale já bych napsala o howrse něco pěkného, bylo-li by co ;)

Nové ceny připouštění

9. listopadu 2012 v 14:23 | hghlk
Opravdu nevím , co tím chce howrse dokázat , tím , že zdraží připiuštění . Ano , "prachatí" hráči s milionem Equus na tom doplatí nejvíce páč platit za hříbě , se bude dle hráčovi výše Equus , takže se výše může vyšplhat klidně i k tisícům , v nejhorším i k řádu statisíců ;) (Výpočty převzaty od Howrse.jecool.net).

Jak se k tomu stavíte vy ? Přijímáte novinku z pokorou nebo jste rozzuření jako já ?

Diskuse : Současné akce

5. října 2012 v 13:35 | hghlk
Současné akce - toť Diskuse na téma . Je neuvěřitelné , jak ti zprávci celého howrse , nemají vůbec žádné nápady a fantazii a prostě jen udělají podobnou akci jako byla před tím , akorád jí jen jinak pojmenují . Vemte si například Halloweenské lektvary a květinové lektvary . Vemte si , že například tolaví koně či loterie , už tak byla asi 3x v řadě . Originální bylo

maximálně malování , bingo či osídlete znovu svět a i to bylo trochu bez pointy - vzdávat se svých dobrých koní kvůli pár růstovým a jablek ? Blbost . Nebo Návrat kamarádů - jen parodie na odesálí na severní pól (tučňáků a medvědů) . Co je to napadlo ? Nejsou originálnější ? A navíc , ty novinky - jedna horší než druhá . Například odstranění kamarádů , trofeje , které jsou nám na houby a ani za ně nedostaneme odměny (tak na co to tedy je ?) . No promiňte , ale v minulosti , byli akce na Howrse lepší . Až zase Howrse vymyslí nějakou akci , tak se nebudu divit , když v ní budeme oblíkat Justina Biebra , protože by to bylo lepší něž nějaká Piňata . A co vy ? Jaký je Váš názor na aktuální dění a akce na Howrse.cz ? Můj již znáte - vyjádřete se v komentářích ;)
 
 

Reklama