Božští a speciální koně

Větrní koně do A do Z

25. prosince 2012 v 11:36 | hghlk
S novou akcí Magická jízda, přišla i nová tzv. "sada" Božských koní. Jsou to větrní koně. Howrse má asi opravdu šikovné grafiky, jelikož božáci, divočáci, sluneční soustava a i větrňáci se jim opravdu povedly :))

Eurus
S Eurusem můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jeho větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit jeho dovednosti.
Vyjížďky přes planiny, zvýší jak jeho větrnou sílu, tak jeho dovednosti. Pokud bude Erus mladší 3100 let a zároveň dosáhne jeho síla úrovně 100%, bude umět rozpoutat bouři, která s sebou zanechá vyjímečné dárky.
Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vátr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus*

* Malus je opakem bonusu ;)
Boreas
S Boreasem můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jeho větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit jeho dovednosti.
Vyjížďky přes planiny, zvýší jak jeho větrnou sílu, tak jeho dovednosti. Pokud bude Erus mladší 3100 let a zároveň dosáhne jeho síla úrovně 100%, bude umět rozpoutat bouři, která s sebou zanechá vyjímečné dárky.
Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vátr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus

Zephyrus

S Zephyrusem můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jeho větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit jeho dovednosti.
Vyjížďky přes planiny, zvýší jak jeho větrnou sílu, tak jeho dovednosti. Pokud bude Erus mladší 3100 let a zároveň dosáhne jeho síla úrovně 100%, bude umět generovat bouři. Jakmile bude bouře u konce, můžete vyhrát tyto dárky:
- Proutek plodnosti / Fertility Wand
- Diamant / diamond
- Další překvapení / another surpriseV dalších akcích se určitě objeví i jiní větrní koně, uvidíte. I když si myslím, že budou ti samí, ale přebarveni ;) < Očekávala jsem nesprávně :)

Koně ze sluneční soustavy od A do Z

5. října 2012 v 12:40 | hghlk
Už jsem zde zveřejnila seznam božských koní a divokých koní , tak proč sem nedát ještě koně ze sluneční soustavy ? Mám k tomu ještě menší připomínku - zdá se trošičku přehnané , že kůň ze sluneční soustavy Země , se může množit se Sluncem . Ale jinak jsou to krásní koníci udělaní přesně podle pravdivé předlohy :)

Merkur
Merkur je kůň ze sluneční soustavy . Můžete ho vzít na vyjížďku do černé díry . Tím navýšíte jeho dovednosti . Po každé , když datum bude prvočíslo , přinese Vám 1 diamant pokud jste se alespoň 3 dny před tím přihlásily .Venuše
Venuše patří mezi koně ze sluneční soustavy . Je to klisna , které se může rozmnožovat pouze jednou z hřebcem též ze sluneční soustavy - Mars . Vždy vyjde Uran . Pokud ji vezmete na vyjížďku na Exoplanetu , přinese Vám 1 diamant , pokud jste se alespoň 3 dny před tím přihlásily .


Země
Země je další klisna ze sluneční soustavy . Napovídá už to , že je to TA Země . Lze ji připustit z božským koněm též ze sluneční soustavy - Slunce . Vždy Vám vyjde Měsíc . Lze je , ale připustit jen jednou . Vezmete-li Zemi na vyjížďku do galaxie Antény , navýšíte tím její dovednosti . Po každé když její syn - Měsíc oslaví narozeniny , dostanete 1 diamant . Země je neprodejná .

Mars
Mars se na na CZ verzi howrse , objevil jako druhý (hned po Saturnovy) . Je to hřebec ze sluneční soustavy . Vezmete-li ho na vyjížďku po Supernově , navýšíte jeho dovednosti . Po každé , když získá 20 dovedností , získáte vy 1 diamant . Lze ho připustit z božskou Venuší .


Jupiter
Jupiter je dalším hřebcem ze sluneční soustavy . Vezmete-li ho na vyjížďku do Vírové galaxie , navýší se mu dovednosti . Po každé , když vyhraje 2 soutěže v 1 den , dostanete 1 diamant . Jupiter je neprodejný a nemůže se nijak rozmnožovat .


Saturn
Saturn se na CZ verzi howrse , objevil vůbec jako první kůň ze sluneční soustavy . Je to hřebec a nelze ho rozmnožovat . Lze ho vzít na vyjížďku po mléčné dráze . Navýší se mu tak dovednosti . Za úplňku Vám přinese 5 diamantů , ale museli jste se za poslední tři dny alespoň jednou přihlásit . Je nepodejný .


Uran

Jedná se o potomka Venuše a Marse . Můžete ho vzít na vyjížďku na Halleyovu kometu a tím navýšíte jeho dovednosti . Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat .


Neptun
Neptun též patří mezi koně ze sluneční soustavy . Můžete ho vzít na vyjížďku okolo Pluta aby jste tak navýšily jeho dovednosti . Neptun Vám přinese 3 diamanty za každých 10 dnů co jste se přihlásily . Je neprodejný a nemůže se nijak rozmnožovat .


Slunce
Slunce je poslední kůň ze sluneční soustavy , co bude . Slunce vlastně není planeta , ale je to něco , co nesmí mezi koni ze sluneční soustavy chybět - Slunce . Lze se rozmnožovat jednou a to se Zemí a vyjde Měsíc . Slunce je neprodejný .


Jestli dobře počítám , je jich devět stejně jako divokých koní (jejich seznam naleznete zde) . A myslím , že Pluta tam asi nedají . A co vy ? Máte nějakého koně ze sluneční soustavy a chtěli by jste ho mít ? Líbí se Vám ten nápad ?

Divocí koně do A do Z

4. října 2012 v 20:13 | hghlk

A máme tady zase další katalog plemen a novinek na Howrse . Tentokrát se bude jednat o Divoké koně . Myslím , že byl docela dobrý nápad je dávat i na Howrse , vůbec by mě to nenapadlo :)

Exmoorský pony
Exmoorský pony , šel získat v akci jménem Bingo . Je to nápaditý divoký koník který pochází z Anglie a mě osobně se líbí , ale na koníky tipu Chincoteaugue asi nemá :)) Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Misaki pony
Misakiho ponyho , nemám zrovna v oblibě . Snad to bude tím tetováním ? Nejspíše , ale to už i Exmoor se mi tedy líbí víc :)) . Šel získat v akci Lektvary . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Španělský mustangšpanělský mustang se mi taky velice líbí . Zvláště potom ta packa na zadku :P . Šel získat ve westernovích cílech a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl naSorraiazávody a aby se mohl trénovat atp.

Sorraia se mi taky náramně zamlouvá a šel získat v akci Toulaví koně a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Camargský pony
Camargský ponyTenhle koník se mi taky docela zamlouvá :) A mimochodem šel získat v akci Dobrodružné karty a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Chicoteaugue
Nevím proč , ale tenhle se mi nelíbí ([*Grr] :D) . A šel zíkat v prodejích za 12 pasů ... A jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Konik
Konik šel získat v rez. prodejích za 12 pasů (jako každý divočík v prodejích) . A moc se mi nelíbí - je tlustej :D A jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Sable island pony
Sable island pony , šel získat v akci Výlet na plíž a me se také nelíbí páč je zase tlustej :D A jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Kaimanawa
Kaimanawa Šel získat v rez. prodejích za 12 pasů a mě se nelíbí :D Jo a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Namibijský kůň

Mohli jsme ho získat v rezervovaných prodejích , za cenu 12-ti pasů . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.
Momentálně , je divočáků 12 , ale snad ještě přibudou ;) Budu se těšit a doufám , že vy taky :))

Garrano

Můžete ho vyhrát v akci Kouzelný skleník . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.

Brumby

Můžete ho vyhrát v akci Kouzelný skleník . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.

Božští koně od A do Z

4. října 2012 v 19:42 | hghlk
Rozhodla jsem se udělat takový "seznam" božských (nebo spíše diamantových) koní . Poslouží to zejména ke hledání informací a jejich obrízkům . Na každé stránce o Howrse , tento seznam samozřejmně nesmí chybět . Tak se pusťme do seznamu ;)

Coresus
Coresus , Vám každý 13-tý den v měsíci , dá pas . (pokud je to 13-tí den a ještě k tomu v pátek , dá Vám rovnou 2 pasy) . Je to první božský kůň , co se na CZ verzi howrse objevil . Coresus je hodně šdědrý koník.


Gypse
Gypse je dobrý běžec - je velmi dobrý obzvláště na závody . Každý den , Vám dá pytle s pískem , který zvyšuje jeho dovednosti . Kromě toho , Vám gypse nic nedá . Objevil se na CZ verzi howrse jako druhý - hned po Coresusovi


Ruby
Ruby patří do kategorie diamantovích koní - tito koně , nejsou ničím vzácní , ale jsou pojmenování podle známích diamantů (Ruby, Safír, Smaragd ...). Jako každý kůň patřící do diamantové kategorie , Vám dá diamanty . Jen tento koník (je to hřebec , nikoli klisna) Vám dá diamanty pouze na své narozeniny . Má v základní výbavě jen vodu mládí . Oblevil se na CZ verzi howrse jako třetí v pořadí - hned po Gypse

Safír
Safír je dalším diamantovým koněm hned po Rubym . Každý den , Vás požádá aby jste ho šly navštívit na stránku jiného hráče (kdo Safíra má) . Pokud jeho věk , končí na sudé číslo (0 , 2 , 4 , 6 , 8 , 10 ...) , tak Vám dá diamant . Pokud jeho věk končí na liché číslo (1 , 3 , 5 , 7 , 9 , 11 ...) , tak Vám dá 1 000 Equus . Má taktéž jako Ruby , v základní výbavě vodu mládí .

Smaragd
Smaragd je na CZ verzi howrse první božská a zároveň i diamantová klisna . Lze jí připustit z božským koně Safírem a vždy Vám vyjde božský kůň Topaz (v jakémkoli čase - není omezeno) . Má taktéž v základní výbavě vodu mládí


Topaz
Topaz - jedná se o hříbě Safíra a Smaragd . Pokud pogratulujete Topazovi (na stránce jiného hráče co ho vlastní) , je možnost , že Vám dá jeden diamant . V opačném případě , Vám dá 50 Equus . Lze denně pogratulovat jen 5-ti Topazům .


Nefrit
Nefrit je další diamantoví kůň . Je to hřebec nikoli klisna . Nefritovi se každý den náhodně mění dovednosti . Ze záporných na kladné a naopak . Pokud má alespoň jednu z dovedností kladnou nebo 0 , dostanete diamant , pokud má kladné 2 , tak dostanete dva diamanty , pokud 3 tak dostanete pět diamantů a pokud všechny , tak 10 diamantů . Má tíž v základní výbavě vodu mládí .

Perla
Perla - jedná se o hřebce a nikoli o klisnu . Jméno Vás možná zmate , ale je to TEN Perla . Když se zúčastníte lekce , je malá možnost , že narazíte na diamant .Ametyst
Ametyst je další božský hřebec . Tebto kůň Vás odmění UFEM . Můžete v něm nalézt např. diamant či RB , ale musíte ho před tím uložit ku spánku ;)Diamant
Diamant je opět hřebec . Nedá Vám nic , ale za pomocí diamantů mu můžete zvýšit dovednosti jako každému z řad diamantových koní . 
 

Reklama