Prosinec 2012

Buttonky Božských & speciálních koní

28. prosince 2012 v 13:47 | hghlk |  Pro Vás


Zde jsem pro vás vytvořila pár Buttonků božských, divokých, větrných a koní ze sluneční soustavy. Můžete si je dát do prezentace máte-li nějakého z nich. :)

Božští koněSluneční soustava
Divocí koněVětrní koně


Buttonky by hghlk, not toissue for its (!!)


Položky na černém trhu pro 30- uživatele

26. prosince 2012 v 18:50 | hghlk |  Novinky
Položky pro uživatele co mají méně jak 30 dní na Howrse nejsou novinku avšak jedna novinka tu je. Nebudu ji představovat samotnou, tak k ní přidám i ty dvě zbylé :))


Větrní koně do A do Z

25. prosince 2012 v 11:36 | hghlk |  Božští a speciální koně
S novou akcí Magická jízda, přišla i nová tzv. "sada" Božských koní. Jsou to větrní koně. Howrse má asi opravdu šikovné grafiky, jelikož božáci, divočáci, sluneční soustava a i větrňáci se jim opravdu povedly :))

Eurus
S Eurusem můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jeho větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit jeho dovednosti.
Vyjížďky přes planiny, zvýší jak jeho větrnou sílu, tak jeho dovednosti. Pokud bude Erus mladší 3100 let a zároveň dosáhne jeho síla úrovně 100%, bude umět rozpoutat bouři, která s sebou zanechá vyjímečné dárky.
Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vátr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus*

* Malus je opakem bonusu ;)
Boreas
S Boreasem můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jeho větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit jeho dovednosti.
Vyjížďky přes planiny, zvýší jak jeho větrnou sílu, tak jeho dovednosti. Pokud bude Erus mladší 3100 let a zároveň dosáhne jeho síla úrovně 100%, bude umět rozpoutat bouři, která s sebou zanechá vyjímečné dárky.
Směr větru určuje dovednosti a body větrné síly, které Eurus získá během vyjížďky a také dárky, které přinese bouře. Když vátr ukazuje daný směr, může Eurus tento den vyhrát dovednostní bonus nebo malus

Zephyrus

S Zephyrusem můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jeho větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit jeho dovednosti.
Vyjížďky přes planiny, zvýší jak jeho větrnou sílu, tak jeho dovednosti. Pokud bude Erus mladší 3100 let a zároveň dosáhne jeho síla úrovně 100%, bude umět generovat bouři. Jakmile bude bouře u konce, můžete vyhrát tyto dárky:
- Proutek plodnosti / Fertility Wand
- Diamant / diamond
- Další překvapení / another surpriseV dalších akcích se určitě objeví i jiní větrní koně, uvidíte. I když si myslím, že budou ti samí, ale přebarveni ;) < Očekávala jsem nesprávně :)


Hypnova přikrývka & další novinky

24. prosince 2012 v 15:19 | hghlk |  Novinky

Jistě jste si všimly na úvodní stránce propagační novinky. Mezi nimi byla i upoutávka na akci - za 30 nakoupených pasů, jeden božský kůň - Frost. Promiňte, ale nezdá se vám to jako další trik jak z hráčů vyloudit peníze ? Mě ano. Samozřejmě, že hráčům jako Laakii a další moderátorky to nevadí, ti mají dost pasů, ale já například mám pas jednou za uherský rok. To jen díky výměně Equus za pasy každých 30 dní . Ale kromě Hypnovy přikrývky jsou zde i další novinky ...


Elfí balíček

22. prosince 2012 v 10:14 | barunka0505 |  Novinky

Ahoj howrsáci! Už od včerejška je na černém trhu Elfí balíček. Tato nabídka platí pouze do 24.12.2012, proto nemeškejte a sežeňte si pasy! Elfí balíček obsahuje 2 bonusové hody do výpravy ale také jeden dárek, podle náhody! Můžete získat buď malý, velký nebo střední balíček. Ale také jsou tu další novinky ohledně středního dárečku, místo Croesovy štěstěny se nachází D. hromová tyč, místo Plutova pergamenu Zlavé jablko a místo krve Medusy Heliův paprsek. Já osobně jsem si hned našetřila pas a otevřela jsem Elfí balíček. Při bonusových hodech jsem naskákala pro klíč, pro výzvu a pro malý dárek, a dokonce jsem dostala velký dárek. Teď hledám momentálně další pasy abych mohla otevírat. A co vy, zkoušeli jste to? Co vám vyšlo?


Spoluadminka

16. prosince 2012 v 16:14 | barunka0505
Ahoj, já jsem barunka0505! Tento den mám na howrse 450 odsloužených, ale to není to co vám potřebuji říct. Jsem nová spoluadminka tohoto hezkého blogu o howrse. Na howrse jsem už asi 2 roky, měla jsem hodně účtů, ale každopádně všechny jsou zrušené. Hghlk je moje velká kamarádka na howrse, a viděly jme se i v realitě, je to velká náhoda, že jsme se seznámily přes howrse a bydlíme pár kilometrů od sebe. Na howrse mám hodně jednorožců, které neprodávám. Nedávno jsem měla BAN, takže už bych mohla mít 510 dní strávené na této bezvadné hře. Normálně se jmenuji Bára, je mi 11 let, doma mám zakrslého králíka Rozárku (*25.4.2012) a fenku jorkšírského teriéra Coru (7.10.2012). Bydlím v paneláku, mám 27 letého bratra. Jezdím na koních každý čtvrtek. Kdyby něco, pište mido zpráv, ahoj,
barunka0505


Magická jízda

10. prosince 2012 v 15:18 | hghlk |  Novinky

10.12 - 6.1 (2013)

Že by nás , howrsácké stránky plné protestů howrse vzalo za srdce a konečně udělalo konečně akci , která se nezdá být zádná napodobenina piňaty nebo jiných ? Nejspíš ano a jsem za to ráda :)

V magické jízdě , jde o "bludiště" nebo herní plochu , a za každé dokončení je v cíly klíč . V cestě jsou různé dárky a za nasbírání 25-ti klíčů , lze získat božského koně Euruse .


Zase novinky ?

6. prosince 2012 v 18:56 | hghlk |  Novinky
Tak to vypadá , že pro nás howrse připravilo zase další novinky . Skoro to vypadá , že howrse taky vůbec nereaguje na to , co ostatní o těch "novinkách" a vylepšeních říká a myslí . A vůbec si neště stránky které je kritizují. Takže ...

  • Nové animace pro první 3 místa
- Zbytečné . Zabírají místa pro novinky , které by mohli být užitečnější ;)
  • Nová šablona pro héliúv paprsek
- Konkrétně TATO . Taky mi to přijde zbytečné . Ale pro návrháře to může být dobré :)
  • U předmětů, které můžete použít jen po omezenou dobu, se Vám nyní zobrazí odpočítávání.
- K čemu ?
  • A další změny ohledně tlačítek a designu
- Což mi přijde zbytečné , tlačítek je tam dost navíc jsem ještě žádnou nezaregistrovala .