Koně ze sluneční soustavy od A do Z

5. října 2012 v 12:40 | hghlk |  Božští a speciální koně
Už jsem zde zveřejnila seznam božských koní a divokých koní , tak proč sem nedát ještě koně ze sluneční soustavy ? Mám k tomu ještě menší připomínku - zdá se trošičku přehnané , že kůň ze sluneční soustavy Země , se může množit se Sluncem . Ale jinak jsou to krásní koníci udělaní přesně podle pravdivé předlohy :)

Merkur
Merkur je kůň ze sluneční soustavy . Můžete ho vzít na vyjížďku do černé díry . Tím navýšíte jeho dovednosti . Po každé , když datum bude prvočíslo , přinese Vám 1 diamant pokud jste se alespoň 3 dny před tím přihlásily .Venuše
Venuše patří mezi koně ze sluneční soustavy . Je to klisna , které se může rozmnožovat pouze jednou z hřebcem též ze sluneční soustavy - Mars . Vždy vyjde Uran . Pokud ji vezmete na vyjížďku na Exoplanetu , přinese Vám 1 diamant , pokud jste se alespoň 3 dny před tím přihlásily .


Země
Země je další klisna ze sluneční soustavy . Napovídá už to , že je to TA Země . Lze ji připustit z božským koněm též ze sluneční soustavy - Slunce . Vždy Vám vyjde Měsíc . Lze je , ale připustit jen jednou . Vezmete-li Zemi na vyjížďku do galaxie Antény , navýšíte tím její dovednosti . Po každé když její syn - Měsíc oslaví narozeniny , dostanete 1 diamant . Země je neprodejná .

Mars
Mars se na na CZ verzi howrse , objevil jako druhý (hned po Saturnovy) . Je to hřebec ze sluneční soustavy . Vezmete-li ho na vyjížďku po Supernově , navýšíte jeho dovednosti . Po každé , když získá 20 dovedností , získáte vy 1 diamant . Lze ho připustit z božskou Venuší .


Jupiter
Jupiter je dalším hřebcem ze sluneční soustavy . Vezmete-li ho na vyjížďku do Vírové galaxie , navýší se mu dovednosti . Po každé , když vyhraje 2 soutěže v 1 den , dostanete 1 diamant . Jupiter je neprodejný a nemůže se nijak rozmnožovat .


Saturn
Saturn se na CZ verzi howrse , objevil vůbec jako první kůň ze sluneční soustavy . Je to hřebec a nelze ho rozmnožovat . Lze ho vzít na vyjížďku po mléčné dráze . Navýší se mu tak dovednosti . Za úplňku Vám přinese 5 diamantů , ale museli jste se za poslední tři dny alespoň jednou přihlásit . Je nepodejný .


Uran

Jedná se o potomka Venuše a Marse . Můžete ho vzít na vyjížďku na Halleyovu kometu a tím navýšíte jeho dovednosti . Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat .


Neptun
Neptun též patří mezi koně ze sluneční soustavy . Můžete ho vzít na vyjížďku okolo Pluta aby jste tak navýšily jeho dovednosti . Neptun Vám přinese 3 diamanty za každých 10 dnů co jste se přihlásily . Je neprodejný a nemůže se nijak rozmnožovat .


Slunce
Slunce je poslední kůň ze sluneční soustavy , co bude . Slunce vlastně není planeta , ale je to něco , co nesmí mezi koni ze sluneční soustavy chybět - Slunce . Lze se rozmnožovat jednou a to se Zemí a vyjde Měsíc . Slunce je neprodejný .


Jestli dobře počítám , je jich devět stejně jako divokých koní (jejich seznam naleznete zde) . A myslím , že Pluta tam asi nedají . A co vy ? Máte nějakého koně ze sluneční soustavy a chtěli by jste ho mít ? Líbí se Vám ten nápad ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fififinka fififinka | 2. září 2013 v 13:22 | Reagovat

Já musím nějak dostat Venuši bez ni to nepřežiju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama