Divocí koně do A do Z

4. října 2012 v 20:13 | hghlk |  Božští a speciální koně

A máme tady zase další katalog plemen a novinek na Howrse . Tentokrát se bude jednat o Divoké koně . Myslím , že byl docela dobrý nápad je dávat i na Howrse , vůbec by mě to nenapadlo :)

Exmoorský pony
Exmoorský pony , šel získat v akci jménem Bingo . Je to nápaditý divoký koník který pochází z Anglie a mě osobně se líbí , ale na koníky tipu Chincoteaugue asi nemá :)) Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Misaki pony
Misakiho ponyho , nemám zrovna v oblibě . Snad to bude tím tetováním ? Nejspíše , ale to už i Exmoor se mi tedy líbí víc :)) . Šel získat v akci Lektvary . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Španělský mustangšpanělský mustang se mi taky velice líbí . Zvláště potom ta packa na zadku :P . Šel získat ve westernovích cílech a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl naSorraiazávody a aby se mohl trénovat atp.

Sorraia se mi taky náramně zamlouvá a šel získat v akci Toulaví koně a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Camargský pony
Camargský ponyTenhle koník se mi taky docela zamlouvá :) A mimochodem šel získat v akci Dobrodružné karty a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Chicoteaugue
Nevím proč , ale tenhle se mi nelíbí ([*Grr] :D) . A šel zíkat v prodejích za 12 pasů ... A jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Konik
Konik šel získat v rez. prodejích za 12 pasů (jako každý divočík v prodejích) . A moc se mi nelíbí - je tlustej :D A jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Sable island pony
Sable island pony , šel získat v akci Výlet na plíž a me se také nelíbí páč je zase tlustej :D A jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Kaimanawa
Kaimanawa Šel získat v rez. prodejích za 12 pasů a mě se nelíbí :D Jo a jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.


Namibijský kůň

Mohli jsme ho získat v rezervovaných prodejích , za cenu 12-ti pasů . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.
Momentálně , je divočáků 12 , ale snad ještě přibudou ;) Budu se těšit a doufám , že vy taky :))

Garrano

Můžete ho vyhrát v akci Kouzelný skleník . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.

Brumby

Můžete ho vyhrát v akci Kouzelný skleník . Jako každý divoký koník , musí být nejprve zkrocen aby mohl na závody a aby se mohl trénovat atp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama