Božští koně od A do Z

4. října 2012 v 19:42 | hghlk |  Božští a speciální koně
Rozhodla jsem se udělat takový "seznam" božských (nebo spíše diamantových) koní . Poslouží to zejména ke hledání informací a jejich obrízkům . Na každé stránce o Howrse , tento seznam samozřejmně nesmí chybět . Tak se pusťme do seznamu ;)

Coresus
Coresus , Vám každý 13-tý den v měsíci , dá pas . (pokud je to 13-tí den a ještě k tomu v pátek , dá Vám rovnou 2 pasy) . Je to první božský kůň , co se na CZ verzi howrse objevil . Coresus je hodně šdědrý koník.


Gypse
Gypse je dobrý běžec - je velmi dobrý obzvláště na závody . Každý den , Vám dá pytle s pískem , který zvyšuje jeho dovednosti . Kromě toho , Vám gypse nic nedá . Objevil se na CZ verzi howrse jako druhý - hned po Coresusovi


Ruby
Ruby patří do kategorie diamantovích koní - tito koně , nejsou ničím vzácní , ale jsou pojmenování podle známích diamantů (Ruby, Safír, Smaragd ...). Jako každý kůň patřící do diamantové kategorie , Vám dá diamanty . Jen tento koník (je to hřebec , nikoli klisna) Vám dá diamanty pouze na své narozeniny . Má v základní výbavě jen vodu mládí . Oblevil se na CZ verzi howrse jako třetí v pořadí - hned po Gypse

Safír
Safír je dalším diamantovým koněm hned po Rubym . Každý den , Vás požádá aby jste ho šly navštívit na stránku jiného hráče (kdo Safíra má) . Pokud jeho věk , končí na sudé číslo (0 , 2 , 4 , 6 , 8 , 10 ...) , tak Vám dá diamant . Pokud jeho věk končí na liché číslo (1 , 3 , 5 , 7 , 9 , 11 ...) , tak Vám dá 1 000 Equus . Má taktéž jako Ruby , v základní výbavě vodu mládí .

Smaragd
Smaragd je na CZ verzi howrse první božská a zároveň i diamantová klisna . Lze jí připustit z božským koně Safírem a vždy Vám vyjde božský kůň Topaz (v jakémkoli čase - není omezeno) . Má taktéž v základní výbavě vodu mládí


Topaz
Topaz - jedná se o hříbě Safíra a Smaragd . Pokud pogratulujete Topazovi (na stránce jiného hráče co ho vlastní) , je možnost , že Vám dá jeden diamant . V opačném případě , Vám dá 50 Equus . Lze denně pogratulovat jen 5-ti Topazům .


Nefrit
Nefrit je další diamantoví kůň . Je to hřebec nikoli klisna . Nefritovi se každý den náhodně mění dovednosti . Ze záporných na kladné a naopak . Pokud má alespoň jednu z dovedností kladnou nebo 0 , dostanete diamant , pokud má kladné 2 , tak dostanete dva diamanty , pokud 3 tak dostanete pět diamantů a pokud všechny , tak 10 diamantů . Má tíž v základní výbavě vodu mládí .

Perla
Perla - jedná se o hřebce a nikoli o klisnu . Jméno Vás možná zmate , ale je to TEN Perla . Když se zúčastníte lekce , je malá možnost , že narazíte na diamant .Ametyst
Ametyst je další božský hřebec . Tebto kůň Vás odmění UFEM . Můžete v něm nalézt např. diamant či RB , ale musíte ho před tím uložit ku spánku ;)Diamant
Diamant je opět hřebec . Nedá Vám nic , ale za pomocí diamantů mu můžete zvýšit dovednosti jako každému z řad diamantových koní .

Balios
Balios je jeden z nejcenějších koní na CZ verzi howrse . Existují celkem čtyři druhy Baliosů . Balios Vám dá každý 19-ctý týden v měsíci nykitin balíček pokud bylo o něj před dnem postaráno . Pokud ho odkoupíte od jiného hráče , dá Vám balíček jednou za 3 měsíce


Mist
Jedná se o druhou božskou klisnu u nás . Její dovednosti se den ode dne mění . Lze ji připustit s božským Snow a vyjde Vám vždy Ocean .


Snow
Lze ho připustit s božkou klisnou - Mist a vyjde Vám vždy Ocean . Barva jeho jména označuje typ soutěže ve které vyniká .
Modrá = Překážkové dostihy
Červená = Parkur
Purpurová/růžová = Cval
Zelená = Klus
Oranžová = Barrel Racing
Ocean
Jedná se o potomka Snow a Mist . Má mimořádné dovednosti , které se den ode dne mění .
Frost
Jedná se o Božskou klisnu - Frost. Lze ji připustit s božským Oceanem (viz. výše). Každý den ji lze rozmrazit a pokud budete mít štěstí, naleznete Hypnovu přikrývku (viz. ZDE)Snowflake
Snowflake je božský hřebec. Jedná se o potomka Frost a Ocean (viz. výše). Jeho dovednosti se mění každý den. Čím nižší bude teplota, tím silnější bude Snowflake.
Grani
Ve hře , je 12 takovýchto Graniů z toho dvě jsou klisny . Tito koně velmi pomalu umírají a pokud jsou na živu alespoň 30 dní , dají Vám po odeslání do nebe 20 000 Equus a 2 diamanty . Lze je mezi sebou připustit - narodí se opět Grani . Lze jej po smrti oživit pandořinou skříňkou či mu dát kámen mudrců .


Palomino Sleipnir
Tento kůň je jediný z břím počtem nohou ve hře - má osm nohou . Máte-li všech 12 Graniů , na stránce jednoho z nich , ho můžete přeměnit na Palomino Sleipnir .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ja ja | 25. ledna 2013 v 15:02 | Reagovat

hezky :-)

2 jojo.johy jojo.johy | 27. února 2013 v 22:04 | Reagovat

super:-D  ale jak mam ty koně získat :-(

3 Albertquify Albertquify | E-mail | Web | 7. června 2018 v 3:34 | Reagovat

The prostate is a vital part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most varieties of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections from other areas in the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for overall health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations per week will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to look at to be sure a proper prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should go for prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama